TOPLANTI YERİ VE GÜZERGAHLARI
 
         2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun Değiştirilen 6'ncı maddesinin 6529 Sayılı  yasa değiştirilmesi nedeniyle; hazırlanan İlçemiz polis sorumluluk bölgesi dahilinde yapılacak olan toplantı ve gösteri yürüyüşleri ve mitingler için belirlenen yer, gösteri yürüyüşü yapılacak güzergah, yürüyüşe geçmek için toplanılacak yerler ile dağılma yerleri, afiş ve pankart asılacak yerleri gösteren "Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü Planı" Kaymakamlık Makamının 25/05/2015 tarihli oluru ile uygun görülmüştür.
 
TOPLANMA ALANI VE YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI İLE TOPLANTI YAPILACAK ALANLAR
 
  1 - a) 1 Nolu Toplanma Yeri: Ekli krokide gösterildiği üzere, Merkez Mahallesi Avni AKKAN caddesi üzerinde bulunan Öğretmenevi' nin batı kesimindeki bahçesinin bitişiğinden başlayarak, doğu yöne doğru hareketle PTT binası önü 550 m2 olarak belirlenmiştir.
 
       b) 1 Nolu Yürüyüş Güzergahı: Ekli krokide gösterildğiğ üzere, 1 Nolu toplantı yerinden doğuya doğru hareketle Avni AKKAN caddesinden devam edilerek, 500 metre gidildikten sonra İskefiye Deresi Köprüsüne gelmeden kuzey yönündeki yoldan 50 metre hareket edilerek Pazar Yerine inen yol  yürüyüş güzergahı olarak belirlenmiştir.
 
     c) 1 Nolu Açık Hava Toplantı Alanı: Ekli krokide gösterildiği üzere 1 Nolu Yürüyüş güzergahından sonra Pazar yeri olarak belirlenen; doğusunda Yavuz Caddesi güneyinde Belediye' ye ait çok amaçlı işhanı, batısında Yılmaz Yapı Market istikametindeki binalarla çevrili 2800 m2 alanın 1 Nolu Açık Hava Toplantı Yeri olarak belirlenmiştir.
 
 
  2 -a) 2 Nolu Toplanma Yeri: Ekli krokide gösterildiği üzere; Büyükdere Mahallesi Avni AKKAN Caddesi üzerinde bulunan fırın ile dondurma satan yer arasında kalan 1100 m2 alanı olan sokak 2 Nolu Toplanma yeri olarak belirlenmiştir.
 
     b) 2 Nolu Yürüyüş Güzergahı: Ekli krokide 2 Nolu toplantı yerinden hareketle, Avni AKKAN Caddesinden batıya doğru yürüyerek İskefiye Deresi köprüsünden geçilip Yeni Camii önüne gelindiğinde, kuzey istikametindeki Şehit Muhammet TÜRK Sokak boyunca yürüyerek sokağın bitiminden sola dönülerek Devlet Karayolu üzerindeki Şehit Jandarma Kdm. Çvş. İlhan KUŞAN üst geçitinden hareketle Derin Deniz Deşarj Pompa İstasyonunun batısında gelinen yerin 2 Nolu Yürüyüş Güzergahı belirlenmiştir.
 
     c) 2 Nolu Açık Hava Toplantı Alanı: Ekli krokide gösterildiği üzere 2 Nolu Yürüyüş Güzergahından sonra Düğün Salonunun doğusunda Derin Deniz Deşarj Pomba istasyonunun kuzeyindeki 6500 m2 Karadenize sınır yerin 2 Nolu Açık Hava Toplantı Alanı olarak belirlenmiştir.

 
AFİŞ VE PANKARTLARIN ASILACAĞI YERLER
 
        2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu ile ilgili yönetmelik gereğince yasaklı alanlar dışında kalan ekli krokide gösterilen Avni AKKAN Caddesi, Milli Egemenlik Caddesi ve Cumhuriyet Meydanında toplam 39 adet işaretli Belediyeye ait (Elektrik Lambaları konulmuş)  direkler afiş ve pankart askı yerleri olarak belirlenmiştir.
Krokiler için tıklayınız.